• Anasayfa
  • |
  • ETİ MADEN 2017/26-2. Hafta Navlunları Teklif Toplama İşlemleri

ETİ MADEN 2017/26-2. Hafta Navlunları Teklif Toplama İşlemleri

Sayın Üyelerimiz,

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü tarafından gönderilmiş olan, konuya ilişkin ilave notlar aşağıdaki gibidir;

"- Boşaltma limanı Avrupa'da olan dosyalar için, transit süre uzunluğuna neden olduğundan dolayı HAİFA  uğraklı teklifler kabul edilmeyecektir.

- Terör örgütlerine iltisakı yahut bunlarla irtibatı olduğu, Millî İstihbarat Teşkilatı veya Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından bildirilen gerçek ve tüzel kişilerin teklif vermesi halinde teklifleri değerlendirme dışı bırakılır. Sözleşme imzalanması halinde sözleşmeleri feshedilir, her iki halde de ihale yasağına alınır. Bu durumda istekliler/yükleniciler herhangi bir hak kaybı veya tazminat talebinde bulunamazlar.

- ÇİN LİMANLARINA YAPILACAK SEVKİYATLARDA, BOŞALTMA LİMANINDAKİ THC (TERMINAL HANDLING COST) DE DAHİL OLACAK ŞEKİLDE TEKLİFLERİNİZİ VERMENİZ GEREKMEKTEDİR.

- TAYVAN LİMANLARINA YAPILACAK SEVKİYATLARDA, BOŞALTMA LİMANINDA KONTEYNERLERİN BEKLEME SÜRESİ 14 GÜN (ardiyesiz), KONTEYNERLERİN LİMANDAN ÇIKTIKTAN SONRA MÜŞTERİDE KALACAĞI SÜRE 7 GÜN OLACAK ŞEKİLDE TEKLİFLERİNİZİ VERMENİZ GEREKMEKTEDİR.

- 24-17/90-64 dosya numaralı sevkiyat, müşterinin talebine istinaden; varış limanına DİREKT / AKTARMASIZ olarak ulaşacak şekilde organize edilmelidir. 

-  Boşaltma Limanı Alexandria olan sevkiyatlarda, Alexandria'da FREE TIME 21 gün olacak şekilde teklif alınacaktır.

- SUM sevkiyatlarında; 14 günlük free time süresinin tamamını boşaltma limanında kullanılabilecek şekilde teklif alınacaktır.
-  17-APAC-CN529 dosya numaralı sevkiyatın; varış yeri;  sevkiyatlarda, POD : SHANGHAI YANGSHAN PORT olacaktır."

-Konu hakkındaki duyuru ekli olup bilgilerinize sunulur.

Saygılarımızla,

2017_26_2._Hafta_Ic_Tasima_Maliyet_Tablosu.doc 2017_26_2.Hafta_1._nolu_Tip_sartname.pdf 2017_26_2_Teklif_Verme_Formu.XLSX